Referencje w mojej okolicy

dom wielopokoleniowy
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej aplikacji, którą przygotowaliśmy dla Państwa w celu łatwego przeglądania referencji dachów Tondach w Państwa okolicy.

Instrukcja do aplikacji Podróż po dachach Tondach

Podstawowe funkcje aplikacji
 
Po uruchomieniu aplikacji Podróż po dachach Tondach zobaczą Państwo mapę z zaznaczonymi punktami, w których znajdują się obiekty z dachami Tondach. Dachy Tondach można znależć na całym obszarze Czech, wystarczy wpisać kod pocztowy lub nazwę miasta w polu wyszukiwania w lewym górnym rogu. Dla dachów, które Państwa zainteresują, można wygenerować trasę dojazdu i obejrzeć je osobiście.
 
 
Lokalizacja regionu
 
W polu "Lokalizacja" należy wpisać region (miasto lub kod pocztowy), w którym chcą Państwo znaleźć dachy Tondach. Można także kliknąć na przycisk Moja okolica. Przeglądarka wtedy automatycznie wyśle Państwa geolokalizację, a aplikacja znajdzie najbliższe dachy Tondach w Państwa okolicy (miejsce może się różnić w zależności od rodzaju połączenia internetowego). Jeśli wprowadzą Państwo miasto lub kod pocztowy, automatycznie zostanie wybrany region w promieniu 30 km.
 
 
Zakres wyboru
 
W celu rozszerzenia zakresu wyszukiwania referencji, należy przeciągnąć "suwak" w dziale Zakres obok przycisku "Moje miasto". Region się następnie zwiększy lub zmniejszy zgodnie z Państwa wyborem. Wybór może być również ograniczony do wybranego rodzaju pokrycia dachowego albo tylko do odpowiedniego wykończenia powierzchni (angoba lub glazura).
 
 
Wyszukiwanie trasy
 
Jeśli wybrali już Państwo region w celu obejrzenia dachów Tondach, można rozpocząć optymalne planowanie trasy. Oprócz tego, że dachy Tondach zostały oznaczone na mapie, aplikacja prezentuje również fotografie realizacji z adresami na lewej listwie obok mapy. Przy każdej realizacji dachu Tondach można znaleźć przycisk, na który trzeba kliknąć jeśli dany budynek ma się znaleźć na trasie podróży. Można wybrać sześć obiektów. Po oznaczeniu trzeba kliknąć na przycisk "Wyszukiwanie trasy", który znajduje się nad listą dachów, przycisk jest podświetlony zieloną strzałką. Aplikacja poprosi o podanie punktu wyjścia do planowania podróży. Prosimy wpisać miasto, ewentualnie bardziej dokładny adres rozpoczęcia podróży a następnie kliknąć na przycisk "Wybierz punkt początkowy trasy."
 
 
Trasa podróży
 
Teraz na mapie pokaże się Państwu optymalna trasa podróży, oznaczona niebieskim kolorem z zaznaczonymi przystankami z obiektami posiadającymi dachy Tondach. Przystanki są kolejno numerowane, a po kliknięciu można obejrzeć realizację dachu i adres domu. W kolumnie po lewej stronie znajduje się optymalna trasa podróży. Wybraną trasę można wydrukować lub wysłać na e-mail, który został podany przy rejestracji.

Polecane informacje