Wytrzymałość

Dom z dachem Tondach
Kto nie marzy o dachu z pokryciem o bardzo wysokiej trwałości, estetycznym wyglądzie i za dostępną cenę? Tymi właściwościami charakteryzują się dachówki ceramiczne firmy Tondach.

 

Wytrzymałość

Dachówki są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Po dachu wykonanym z dachówek ceramicznych można chodzić (w celu konserwacji, naprawy lub przeglądu). Dachówki ceramiczne Tondach w tym zakresie znacznie przekraczają wartości określone normą.

Funkcjonalność

System podwójnych żłobień zapewnia dodatkową ochronę przed przedostaniem się wody, śniegu i kurzu. W ten sposób konstrukcja dachu jest lepiej chroniona przed wpływem wilgoci.

Dachówka może być stosowana przy bardzo niskim pochyleniu i na dowolnej wysokości nad poziomem morza.

Kolor i kształt

W szerokiej gamie naszych kolorów i wykończeń dachówek ceramicznych - od matowych aż po błyszczące - na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

Dachówki ceramiczne nie są podkolorowywane, jak w przypadku innych pokryć dachu. Swój kolor uzyskują poprzez wypalanie, dlatego jest on trwały i odporny na wpływy zewnętrzne.

Plastyczność gliny pozwala nam produkować bardzo szeroką i zróżnicowaną gamę modeli o różnych kształtach oraz wiele akcesoriów dekoracyjnych, dzięki którym każdy dach uzyska wyjątkowy wygląd.

Ekologiczna produkcja

Dachówki są wykonane z czysto naturalnych materiałów (glina, ił, woda), poddanych działaniu ognia. Nie zawierają żadnych dodatków ani szkodliwych środków chemicznych a przy ich produkcji stosuje się procesy naturalne, które nie są szkodliwe dla atmosfery. Są łatwe w recyklingu.

Łatwy montaż

Oszczędność czasu i pieniędzy - to zapewniają nowe modele dachówek Tondach, przystosowane do łatwiejszego montażu dachu.

Polecane informacje