Zalety dachów Tondach

Dachówka ceramiczna
Kompleksowe rozwiązania dla nowych budynków i renowacji, szeroka oferta, wysoka jakość, oszczędność i łatwość, usługi

 

Kompleksowe rozwiązania dla nowych budynków i renowacji

Tondach jako jedyny producent dachówek ceramicznych w Republice Czeskiej produkuje pełny asortyment dachówek z 33-letnią gwarancją, które można stosować do pokrycia dachów nowych budynków i przy rekonstrukcji. 

Oprócz tego spółka dostarcza kompleksowy system dachów włącznie z niezbędnymi akcesoriami.

Obok produkcji dachówek ceramicznych, TONDACH specjalizuje się również w produkcji ceramicznych akcesoriów dachowych i pustaków Keratherm w rozwiązaniu P + D i B (szlifowane). 

Szeroka oferta

TONDACH oferuje swoim klientom szeroką gamę trwałych dachówek ceramicznych o wysokiej jakości, w różnych powłokach i wielu kolorach.

Oprócz produkcji dachówek ceramicznych, TONDACH specjalizuje się w produkcji i dostawie ceramicznych i nieceramicznych akcesoriów dachowych i cegieł wypalanych Keratherm w rozwiązaniu P + D i B (szlifowane).  

Wysoka jakość

Wytrzymałość dachówek ceramicznych, testowana w badaniach oraz sprawdzona dzięki starym, zachowanym dachówkom, wynosi nawet 100 lat. 

Cały proces produkcyjny od wydobycia gliny aż po wysłanie dostawy przebiega pod ścisłym nadzorem ekspertów.

Spółka TONDACH tworzy wyjątkowe produkty, a tym samym zapewnia najdłuższą gwarancję na swoje dachówki: 33 lata. 

Oszczędność i łatwość

Dachówki ceramiczne TONDACH można kupić w przystępnych cenach. 
Łatwość montażu naszych dachówek doceni zwłaszcza ten, kto będzie układał je na dachu. Dachówki przesuwne umożliwiają zachowanie pierwotngo łatowania dachu, co oszczędza czas i pieniądze.

Usługi

Największy producent dachówek w Czechach oferuje w swoim zakresie usług również usługi niestandardowe.

Staramy się spełniać wszystkie wymagania klientów - od pomocy przy wyborze dachówek, pomiarze dachu, poprzez dostarczenie katalogów z listą sprzedawców i dekarzy, aż po transport towaru i najdłuższą gwarancję w branży.

Ekologia

Niekwestionowaną zaletą dachówek ceramicznych jest to, że są one przyjazne środowisku.

Ceramiczne pokrycia dachowe, jako naturalny produkt, nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Po okresie żywotności można je łatwo poddać recyklingowi.

Polecane informacje